Kwiaciarnia Bytom

Bytom - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim wchodzące w skład GOP i zamieszkałe przez ponad 170 tysięcy mieszkańców. Warto pospacerować dłużej po bytomskim rynku, który zachował częściowo średniowieczny układ urbanistyczny. Wśród zabytków wyróżniają się gotycki kościół Wniebowzięcia NMP oraz późnobarokowy kościół Franciszkanów. Ciekawostką miasta jest powstały na terenie dawnej lampiarni tak zwany dom na słupach, który w 2006 roku został zaliczony do "20" ikon polskiej architektury powstałej po 1989 roku.

W Bytomiu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Bytomiu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości i dzielnice w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Bytom: Piekary Śląskie, Radzionków, Wieszowa, Miechowice, Rozbark, Łagiewniki, Chropaczów, Szombierki, Rojca, Szarlej, Bobrek, Sucha Góra, Wojkowice, Rogoźnik, Bobrowniki, Dobieszowice, Wymysłów, Kozłowa Góra, Żychcice i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl