Kwiaciarnia Racibórz

Racibórz - miasto powiatowe w województwie śląskim leżące nad Odrą kilkanaście kilometrów od granicy z Czechami. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 55 tysięcy mieszkańców a cały powiat raciborski zamieszkuje prawie 110 tysięcy osób. Wśród zabytków Raciborza wymienić należy gotycki zamek książąt raciborskich z XIII wieku,wielokrotnie przebudowywany; gotyckie kościoły: parafialny Wniebowzięcia NMP, św Jakuba, oraz Świętego Ducha. Ciekawostką miasta jest muzeum mieszczące się w centrum miasta, gdzie można zobaczyć m. in. stałą ekspozycję staroegipskich mumii. Warto też odwiedzić barokowy kościół parafialny Matki Bożej.

  

W Raciborzu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Raciborzu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Racibórz: Cyprzanów, Wojnowice, Gamów, Krowiarki, Strzybnik, Brzeźnica, Kuźnia Raciborska, Niebaczowy, Podgrzebień, Lubomia, Żytna, Raszczyce, Zawada Książęca, Łęg, Brzeźnica, Szonowice, Sławików, Łany, Lasaki, Babice, Bogunice, Modzurów, Maków, Pietraszyn, Grabówka, Łubowice, Pawłów, Kornice i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl