Kwiaciarnia Głubczyce

Głubczyce - niewielkie miasteczko powiatowe w województwie opolskim położone przy drodze nr 38 biegnącej do granicy z Czechami. Ilość mieszkańców miasteczka wynosi około 12 tysięcy osób natomiast cały powiat głubczycki to prawie 47 tysięcy obywateli. Miasto powstało jeszcze w średniowieczu i dlatego dzisiaj możemy podziwiać fragmenty murów miejskich z tamtego okresu. Oprócz tego w Głubczycach warto obejrzeć rynek z ratuszem i kamienicami oraz zabytkowe kościoły: Gotycki kościół parafialny Narodzenia NMP, kaplicę św. Fabiana, Sebastiana i Urszuli, kościół Świętej Trójcy z XVIII wieku czy zespół klasztoru Franciszkanów .

W Głubczycach i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Głubczycach i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Głubczyce: Lisięcice, Biernatów, Pawłowiczki, Nowa Wieś Głubczycka, Baborów, Nowa Cerekwia, Kietrz, Włodzieni, Ciermięcice, Dobieszów, Krasne Pole, Zubrzyce, Krzyżowice, Lewice, Babice, Sulków, Włodzienin, Pielgrzymów, Gadzowice, Tarnikowa, pomorzowiczki, Lwowiany, Zawiszcze, Grudynia Wielka, Zapowy, Braciszów, Debrzyca  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl