Kwiaciarnia Prudnik

Prudnik - miasteczko powiatowe w województwie opolskim położone na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 40 i 41 kilka kilometrów od granicy z Czechami. Liczba ludności miasta wynosi około 21 tysięcy a powiat prudnicki zamieszkuje 56 tysięcy mieszkańców. W średniowieczu miasto było otoczone doskonałymi murami obronnymi, których fragmenty możemy podziwiać do dzisiaj. W jednej z wież obronnych znajduje się dzisiaj Muzeum Ziemi Prudnickiej, gdzie można podziwiać bogate zbiory sprzętów gospodarskich, broni i strojów z różnych epok. Pozostałością XIII - wiecznego zamku jest Pogańska Wieża w parku Bonifratów. Warto też na chwilę zatrzymać się na prudnickim rynku aby obejrzeć stare kamienice oraz barokowy ratusz z 63 metrową wieżą.

W Prudniku i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Prudniku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Prudnik: Łąka Prudnicka, Szybowice, Niemysłowice, Czyżowice, Prężynka, Biała, Miłowice, Laskowice, Słoków, Jasiona, Dębowiec, Trzebina, Skrzypiec, Krzyżkowice, Dytmarów, Józefów, Olszynka, Lubrza, Olbrachcice, Racławice Śląskie, Moszna, Mokra, Radostynia, Krobusz, Łącznik, Ligota Bialska, Browiniec Polski, Głogówek, Wierzch, Mionów  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl