Kwiaciarnia Janów Lubelski

Janów Lubelski - niewielkie miasteczko powiatowe w województwie lubelskim położone nad rzeką Białka, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 19 i 74. Miasto leży na skraju Lasów Janowskich gdzie w miejscowości Szklarnia hoduje się koniki biłgorajskie będące potomkami tarpanów. Były one zagrożone wyginięciem i dlatego stworzono tutaj warunki do ochrony tej rasy koni. Na 50 hektarowym wybiegu można podziwiać z platformy widokowej te piękne i odporne zwierzęta przez cały rok "mieszkające pod chmurką". W samym Janowie Lubelskim warto zajrzeć do barokowego klasztoru Dominikanów oraz obejrzeć Skansen Kolei Leśnej.

W Janowie Lubelskim i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Janowie Lubelskim i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Janów Lubelski: Nowa Osada, Rataj Ordynacki, Flisy, Szklarnia, Władysławów, Zofianka Dolna, Krzemień Pierwszy, Mamoty Dolne, Mamoty Górne, Duchy, Kapronie, Obrówka, Pikule, Ciechocin, Brzeziny, Modliborzyce, Lute, Wolica Druga, Blisko, Wierzchowiska Pierwsze, Andrzejów, Godziszów, Ruda, Branew, Kawęczyn, Wólka Ratajska, Gwizdów, Majdan i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl