Kwiaciarnia Kraśnik

Kraśnik - miasto powiatowe w województwie lubelskim położone nad rzeką Wyżnica, na styku dróg krajowych nr 19 i 74. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 35 tysięcy osób a cały powiat kraśnicki liczy sobie niespełna 100 tysięcy mieszkańców. W Kraśniku znajduje się kilka zabytków godnych uwagi. Są to przede wszystkim ruiny zamku Tęczyńskich, Radziwiłłów i Zamoyskich z przełomu XIV i XV wieku, zespół klasztoru Kanoników Regularnych z XV wieku, gdzie podziwiać można bogate wyposażenie wnętrz, barokowy kościół Świętego Ducha Z XVIII wieku oraz dwie synagogi Z XVII wieku. W pobliżu stacji kolejowej w Kraśniku położone są w lesie drewniane krzyże i mogiły upamiętniające zderzenie dwóch pociągów we wrześniu 1939 roku. W katastrofie zginęło 60 osób a jej przyczyny nie zostały wyjaśnione do dzisiaj.

W Kraśniku i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Kraśniku i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Kraśnik: Owczarnia, Kowalin, Wyżnianka, Dąbrowa Bór, Pułkanowice, Zakrzówek Rudy, Karpiówka, Polichna, Dąbrowice, Szastarka, Rzeczyca Księża, Trzydnik Mały, Dębowiec, Księżomierz, Suchodoły, Liśnik Mały, Urzędów, Popkowice Księże, Wólka Rudnicka, Zakrzówek Osada, Terpentyna, Bęczyn, Dzierzkowice Zastawie, Ludmiłówka, Wielki Potok i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl