Kwiaciarnia Zabrze

Zabrze - duże miasto na Górnym Śląsku działające jak miasto na prawach powiatu położone przy drodze krajowej nr 4 a zamieszkałe przez ponad 175 tysięcy mieszkańców. Zabrze jak i inne miasta wchodzą w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, który jest największym skupiskiem ludności w Polsce. Jedną z atrakcji Zabrza jest podziemna trasa turystyczna Skansenu Górniczego Królowa Luiza. Kopalnia ta powstała pod koniec XVIII wieku i jest najstarsza kopalnią węgla kamiennego na Górnym Śląsku. Zwiedzając kopalnię można zaznajomić się z różnymi technikami wydobywania węgla na przestrzeni dziejów. Na powierzchni skanseu można podziwiać jedyną tego typu w Europie maszynę parową wyciągową z 1915 roku. Ponadto w muzeum można podziwiać wiele pamiątek z różnych kopalń regionu - ponad 32 tysiące eksponatów. Warto odwiedzić też Muzeum Pojazdów Zabytkowych Automobilu Śląskiego, gdzie zgromadzono wiele ciekawych samochodów i motocykli.

  

W Zabrzu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Zabrzu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Zabrze: wszystkie dzielnice oraz Przyszowice, Czekanów, Szałsza, Świętoszowice, Wieszowa, Ziemięcice, Przezchlebie, Pyskowice, Gierałtowice, Żernica, Paniówki  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl