Kwiaciarnia Małogoszcz

Małogoszcz - maleńkie miasteczko w województwie świętokrzyskim położone na zachód od Kielc na obrzeżach Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego. Historia osadnictwa na tych terenach sięga pierwszej połowy XII wieku natomiast prawa miejskie Małogoszcz uzyskał w 1408 roku od króla Jagiełły. Pomimo tak długiej historii mało jest tu zabytków a do najważniejszych należą: kościół Wniebowzięcia NMP z XVI wieku, kościół św. Stanisława Biskupa z XVI wieku oraz cmentarze: żydowski z 2 połowy XIX wieku oraz powstańców z 1863 roku.

W Małogoszczu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Małogoszczu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Małogoszcz: Bolmin, Bocheniec, Miedzianka, Podpolichno, Wesoła, Zajączków, Leśnica, Zakrucze, Ruda Zajączkowska, Karsznice, Wola Tesserowa, Wygnanów, Mieronice, Dziadówki, Gnieździska, Złotniki, Żarczyce Duże, Ludwinów, Występy, Skorków, Michala Góra, Fanisławice, Wesoła, Rembieszyce, Bizoręda, Skorków, Rykoszyn, Cieśle, Kozłów  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl