Kwiaciarnia Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie - niewielkie miasto powiatowe na Dolnym Śląsku położone nad rzeką Budzówką a zamieszkałe przez około 15 tysięcy mieszkańców. Powiat ząbkowicki to niewiele ponad 66 tysięcy osób. Do 1945 roku miasto nosiło nazwę Frankenstein. Miało na to wpływ zdarzenie z 1606 roku kiedy stracono tu ośmiu grabarzy oskarżonych o wywołanie zarazy. Opisała to w swojej książce pt. " Frankenstein" Mary Shelley. Dla upamiętnienia tamtych wydarzeń co roku na przełomie maja i czerwca odbywa się z Ząbkowicach Śląskich zjazd straszydeł z całego świata. Będąc tutaj warto wejść na Krzywą Wieżę, która odchyliła się od pionu podczas trzęsienia ziemi w 1598 roku. widać z niej piękną panoramę miasta i Sudetów.

W Ząbkowicach Śląskich i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Ząbkowicach Śląskich i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Ząbkowice Śląskie: Stolec, Niedźwiednik, Sieroszów, Zwrócona, Rososznica, Służejów, Jaworek, Olbrachcice Wielkie, Braszowice, Grochowiska, Starczów, Byczeń, Doboszowice, Kamieniec Ząbkowicki, Bardo, Grochowa, Brzeźnica, Pilce, Przyłęk, Dzbany, Ożary, Śrem, Topola, Potworów, Opolnica, Budzów, Stoszowice, Lutomierz, Rudnica, Koziniec, Srebrna Góra, Jemna i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl