Kwiaciarnia Brzeg

Brzeg - 36 - tysięczne miasto powiatowe na granicy województwa opolskiego i dolnośląskiego położone nad opolskim odcinkiem Odry. Liczba mieszkańców tego pięknego miasta wynosi 36 tysięcy osób natomiast powiat brzeski liczy sobie 91 tysięcy obywateli. Zamek w Brzegu wielkością  nawiązujący do Wawelu to najciekawszy obiekt w mieście a wieża z bramą wejściową zdobiona naturalnej wielkości figurami księcia Jerzego i jego żony Barbary to jedno z najwybitniejszych dzieł polskiego renesansu. Pomieszczenia zamku kryją ciekawe ekspozycje a w podziemiach przechowuje się zbiór sarkofagów, nagrobków oraz monet pogrzebowych. Oprócz zamku uwagę przyciąga miejski ratusz, który nie zmienił się od ponad 400 lat. Będąc w Brzegu trzeba też wejść do gotyckiego kościoła parafialnego św. Mikołaja.

W Brzegu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Brzegu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Brzeg: Skarbimierz, Żłobizna, Pawłów, Brzezina, Piastowice, Szydłowice, Garbów, Pisarzowice, Psary, Zielęcice, Bierzów, Pępice, Krzyżowice, Obórki, Przylesie, Olszanka, Owczary, Łukowice, Oleśnica Mała, Złotówka, Szydłowce, Gać, Janów, Gierszowice, Strzelniki, Kruszyna,   i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl