Kwiaciarnia Wałbrzych

Wałbrzych - miasto na prawach powiatu w województwie dolnośląskim leżące u stóp Gór Wałbrzyskich. Przed reformą administracyjną w 1999 roku Wałbrzych był stolicą województwa. Liczba mieszkańców miasta przekracza 114 tysięcy osób. Niewątpliwą atrakcją miasta są liczne zabytkowe kościoły katolickie i ewangelickie. Piękna jest też starówka z otaczającymi ją kamienicami oraz pałace: barokowy Czettritzów z XVII wieku oraz klasycystyczny - Dom Albertiniego z początku XIX wieku. Największą jednak atrakcją, która ściąga tutaj setki tysięcy turystów jest pobliski Zamek Książ wybudowany w XIII wieku i wielokrotnie przebudowywany, ostatnio w czasie II wojny światowej przez samego Hitlera. Chciał on uczynić z niego swoją twierdzę i dlatego zlecił gruntowną przebudowę wnętrz oraz podziemi łącznie z budową betonowych bunkrów i dróg ewakuacyjnych. W ostatnim czasie rzesze turystów przyciągnęła do Wałbrzycha informacja o tak zwanym "złotym pociągu", który rzekomo ma być zakopany w jednym z podziemnych tuneli na terenie miasta. Póki co badania nie przyniosły spodziewanych rewelacji ale sprawa ta jest ciągle aktualna a odkrywcy nie składają broni i szukają dalej legendarnego składu.

W Wałbrzychu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Wałbrzychu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Wałbrzych: Szczawno zdrój, Boguszów Gorce, Jedlina Zdrój, Lubomin Struga, Stare Bogaczowice, Jabłów, Witków, Czarny Bór, Kuźnice Świdnickie, Gaj, Sobęcin, Zamek Książ, Lubiechów, Szczawienko, Pogorzała, Poniatów, Dziećmorowice, Modliszów, Stary Julianów, Konradów, Kozice, Unisław Śląski, Kamionka, Mieroszów, Kochanów, Rybnica Leśna, Glinik Stary  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl