Kwiaciarnia Karpacz

Karpacz - mała,górska miejscowość w powiecie jeleniogórskim i województwie dolnośląskim zamieszkała jedynie przez około 5 tysięcy stałych mieszkańców. W sezonie letnim i zimowym zjeżdżają tutaj tłumy turystów aby odpoczywać w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Najwspanialszym zabytkiem Karpacza jest drewniany kościółek Wang wybudowany z drzewa sosnowego na przełomie XII i XIII wieku w Norwegii. W XIX pruski król Fryderyk Wilhelm IV odkupił go od Norwegów. Został on wtedy rozebrany, przetransportowany i ponownie poskładany w Karpaczu. Kościółek Wang to przykład skandynawskiego budownictwa sakralnego i jest on bezcennym dziełem sztuki nordyckiej i równocześnie to jedyny tego typu zabytek w Polsce.

  

W Karpaczu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Karpaczu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Karpacz: Kowary, Ściegny, Kostrzyca, Miłków, Sosnówka, Borowice, Przesieka, Marczyce, Głębock, Łomnica, Mysłakowice, Karpniki, Bukowiec, Krogulec, Gruszków, Leszczyniec, Ogorzelec, Wojków, Strużnica, Wilcza Poręba i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl