Kwiaciarnia Radom

Radom - byłe miasto wojewódzkie należące obecnie do Mazowsza zamieszkałe przez ponad 215 tysięcy osób. Miasto leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 7, 9 i 12 około 100 kilometrów na południe od stolicy. W Radomiu koniecznie trzeba zobaczyć Muzeum Wsi Radomskiej. Jest to rozległy obszar skansenu, w którym można zobaczyć m.in. domy, dworki, wiatraki oraz kościół z połowy XVIII wieku. Organizowanych jest tutaj wiele imprez okolicznościowych jak np. Święto Chleba na początku września. Oprócz skansenu, w Radomiu warto zobaczyć kościół parafialny z drugiej połowy XIV wieku, zespół klasztoru Bernardynów, kościół Świętej Trójcy i klasztor Benedyktynek, gotycki kościół św. Wawrzyńca z 1300 roku, dawny zamek i pozostałości murów miejskich z XIV wieku czy ratusz z połowy XIX wieku.

W Radomiu i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Radomiu i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości i dzielnice w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Radom: dzielnice - Jeżowa Wola, Gołębiów, Józefów, Halinów, Wośniki, Malenice, Janiszpol, Idalin, Kierzków, Wólka Klwatecka oraz miejscowości - Sadków, Natolin, Rajec Szlachecki, Kiedrzyn, Janów, Maków, Grznucin, Bogusławice, Trablice, Mazowszany, Wierzbica, Zalesice, Maliszów, Rudna Mała, Kosów, Cerekiew, Bielicha, Zatopolice, Orońsko, Natalin, Mleczków  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl