Kwiaciarnia Opoczno

Opoczno - miasto powiatowe w województwie łódzkim położone nad rzeką Drzewiczka przy trasie numer 12. Liczba mieszkańców miasteczka sięga 21 tysięcy natomiast powiat opoczyński to niewiele ponad 77 tysięcy osób. Opoczno znane jest przede wszystkim z produkcji płytek ceramicznych jednak warto tu zobaczyć kilka obiektów historycznych. Jednym z nich jest zamek, którego początki sięgają XIV wieku. W późniejszych wiekach popadł w ruinę jednak pod koniec XIX i w XX wieku został odrestaurowany i obecnie mieści się tu muzeum. Inne zabytki miasta, które warto zobaczyć to: drewniany kościół cmentarny z XVIII wieku, kościół parafialny z XIV wieku, dawna synagoga-XVIII wiek, Dom Esterki z XVI wieku, dwór z przełomu XVIIi XVIII wieku czy drewniany młyn wodny z XIX stulecia.

  

W Opocznie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Opocznie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Opoczno: Dzielna, Różanna, Sołek, Bielowice, Kraszków, Brzuśnia, Adamów, Karwice, Białaczów, Węglany, Giełzów, Gowarczów, Kupimierz, Brenów, Sołtysy, Stużno, Stare Pole, Kuraszków, Kotfin, Snarki, Sielec, Sobawiny, Ogonowice, Ossa, Ostrów, Kliny, Gawrony, Józefów, Stawowiczki, Radwan, Kruszewiec Kolonia, Żelazowice, Miedziana Drewniana, Trojanów, Kamień  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl