Kwiaciarnia Namysłów

Namysłów - małe miasteczko powiatowe w województwie opolskim położone nad rzeką Widawa. Liczba ludności miasta wynosi około 16 tysięcy a powiat namysłowski to niewiele ponad 42 tysiące mieszkańców. Dużą atrakcją Namysłowa są grube mury miejskie. Najciekawsza ich część to brama wjazdowa pochodząca z XIV wieku z wieżą Krakowską o wysokości 26 metrów. Tutejszy zamek książęcy wybudowano w stylu gotyckim. Na dziedzińcu zamku stoi studnia datowana na ok 1600 rok. Oprócz zamku warto tu zobaczyć jeszcze gotycki kościół parafialny z początku XIV wieku, barokową kaplicę cmentarną z XVIII wieku czy gotycki ratusz z XIV wieku.

  

W Namysłowie i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Namysłowie i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Namysłów: Bierutów, Wilków, Wojciechów, Rychnów, Kamienna, Krzyków, Jakubowice, Rychtal, Igłowice, Pawłowice Namysłowskie, Gręboszów, Domaszowice, Siemysłów, Strzelce, Bukowa Śląska, Kamienna, Barzyna, Ligota Książęca, Dębnik, Pągów, Dalborowice, Miłowice, Niwki, Smarchowice Śląskie, Ligotka, Borek, Biestrzykowice, Raciszów, Miodary, Nowy Folwark, Żaba  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl