Kwiaciarnia Twardogóra

Twardogóra - mała miejscowość w województwie dolnośląskim i powiecie oleśnickim. Twardogórę zamieszkuje około 13 tysięcy mieszkańców i położona jest kilkanaście kilometrów na północ od Oleśnicy. Na terenie gminy znajduje się rezerwat przyrody Torfowisko koło Grabowna. Niedaleko od miasteczka w miejscowości Goszcz warto zobaczyć rokokowy zespół pałacowy wraz z ogrodem geometrycznym z połowy XVIII wieku. Była to niegdyś jedna z najpiękniejszych rezydencji na Dolnym Śląsku. Przez wieki rezydencja należała do rodziny Reisenbachów a jej upadek nastąpił po II wojnie światowej. Najpierw majątek zrabowali Rosjanie a następnie w 1947 roku strawił go pożar. Dzisiaj widok pałacu jest smutny ale warto pospacerować po dawnym parku i obejść pałac dookoła.

W Twardogórze i okolicach nasza kwiaciarnia internetowa dostarcza przesyłki kwiatów i prezentów na każdą okazję. Twoje kwiaty zamówione w naszym sklepie wykonywane i dostarczane są przez profesjonalnych florystów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kwiaty dostarczane są nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia w naszej kwiaciarni online. Nasz kurier z kwiatami i prezentami zrealizuje każde zamówienie w Twardogórze i okolicach profesjonalnie i ekspresowo. Kwiaty-prezenty.pl to Twoja kwiaciarnia internetowa-sprawdź nas a na pewno nie będziesz żałował.

Przykładowe miejscowości w których działa nasz kurier z kwiatami w rejonie miasta Twardogóra: Grabowno Wielkie, Brzostowo, Lędzina, Miodary, Sosnówka, Olędry, Malerzów, Bukowice, Lędzina, Białe Błoto, Złotów, Police, Grabowica, Suliradzice, Goszcz, Czwórka, Międzyburz, Gola Wielka, Drołtowice, Drogoszowice, Moszyce, Ligota Polska, Poniatowice, Drągów, Zakrzów, Bukowinka, Dobrzec, Bąków, Kamień, Kocina, Konradów, Będzin  i wiele innych. Dostawa kwiatów jest zawsze darmowa niezależnie od miejscowości.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl